KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13462427
nr 1346 2427
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Etsning, Ej signerad. Bladets mått: 27,5x37,5
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 september 2020
kl 19:15:52
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall